Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uvolnění těla

 

 

Pro cvičení psychokineze je uvolnění těla velmi důležité, pokud jste napjatí snižujete tím šanci, že vám psychokineze půjde. Takže jestli se chcete uvolnit, udělejte toto cvičení:

 

Lehněte si, udělejte hluboký nádech a při výdechu si představte, jak po vašem těle přechází vlna, která uvloňuje vaše svaly. Vydechněte úplně a zadržte dech dokud ho nebudete zas potřebovat. Podívejte se vnitřním zrakem, jaké svaly nejsou dost uvolněné. Nadechněte se a pošlete jim vlnu uvolnění, zadržte dech. Dobré je představit si například kopu kamení, která je znečištěná pískem. A teď si představte jak na tu kopu kamení prší a voda smývá ten písek dolů. I tak je to s vašimi svaly. Vlna energie "smyje" napětí někam dolů. Teď bez rychlých pohybů, měkce napínejte různé skupiny svalů. Například napněte svou pravou ruku. Podržte ji takhle napnutou 5 - 10 sekund, pak jí uvolněte. Počkejte dalších 10 sekund a nyní napněte levou ruku, poté další části těla, můžete to i opakovat. Postupně přejděte k plnému uvolnění. Naučte se cítit ten přechod. Pak na to stačí vzpomenout a podruhé se vám to bude dařit lépe. Představte si slunce s číslem 3 nad vaší hlavou. Slunce se pomalu přibližuje a začíná procházet skrz vaše tělo. Vy cítíte teplo a jak se vaše tělo uvolňuje. Když slunce opustí prsty vašich nohou, představujte si stejné slunce, ale z číslem 2, a pak 1.

 

Komentáře

Přehled komentářů

začatek

(Neo, 2. 11. 2010 16:12)

to jsem nevěděl že se tím dají dělat takový věci ps.kouli dělam docela dlouho

Zacatek

(Raziel, 13. 3. 2010 23:33)

Timhle cvicenim dokazete uvolnit telo,zvysit soustredeni na jednotlive casti tela a mozna pomuze i pri soustredeni na telekinezi, pyrokinezi nebo i na ten Psi ball(U nej jde spis o telesny magnetismus). Lidske schopnosti jsou neomezene pokud verite, ale me staci ze jsem se dechovym cvicenim zbavil astma:)

Zacatek

(Raziel, 13. 3. 2010 23:17)

Aby clovek uveril v silu psychokineze, je nejjednodussi zacit Psi ballem viz jine int. odkazy, ale neverim ze jde zviditelnit. Spis verim (nebo spis pouzivam v Chi), ktera je skoro totozna jako u tvorby Psi ballu. Je treba soustredit energii, ktera se skryva v podbrisku a pomoci dechu a protahovani tela ji premistovat do ruznych casti tela. S takovym soustredenim dokazete treba zhasnout uderem pesti svicku ze vzdalenosti 30 cm a vic nebo dlanemi lamat cihly. Tuto silu pouzivaji uz po 1500 let mnisi v Shaolinu a musim rict ze poskytuje abnormalni silu, ale je taky treba posilovat klouby a prsty jinak se muze stat, ze si clovek neco zlomi.